Söğütlüçeşme Cad. Mürverçiçeği Sk. Karatekin İş Mrk. No: 18-15 Kadıköy
+90 216 450 04 10 - 11
09:00 - 18:00

Protercüme ve Kilometre Taşları Protercüme konusunda uzman tercümanlar ve profesyonel bir iş yönetim ekibi tarafından yüksek kaliteli ve profesyonel tercüme çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Dünyanın tüm resmi dillerinde hizmet veren kuruluşumuz, Türkiye'deki kurum ve kişilerin resmi tercüme ihtiyaçları yanında özellikle avrupa ve asya ülkelerinden çok uluslu kurumlara yönelik çalışmalar yapmaktadır.

banner1

Misyonumuz

Alanında öncelikli olarak kurumlara profesyonel ve yüksek kalitede tercüme çözümlerini en uygun koşullarla sunmak amacıyla çalışmaktır.

Hizmet alanları 
Protercüme dünyanın tüm resmi dillerinden Türkçeye ve Türkçeden hizmet vermenin yanısıra çapraz yabancı dillerde de çok geniş bir uzmanlık yelpazesinde
(Ticari, Teknik, Tıbbi, Hukuki, Bilişim, Akademik vb.) Sözlü ve Yazılı hizmetler vermektedir.

Teknoloji Altyapısı
Türkiye’de konusunda en yüksek yatırımı yapmış olan kuruluşumuz 1 mb. yüksek internet hızıyla büroları, çözüm ortakları ve müşterileriyle hızlı iletişim kurmaktadır.Donanım alt yapısı son ve güncel doküman, ses ve görüntü yazılımlarının tümünü desteklemekte, dijital ses ilitişimi, haberleşme konularında son teknolojilerden yararlanmaktadır.
Voice over IP teknolojisi kullanan haberleşme altyapısı ile dünyanın her yerinden ve her yerine telefon ve fax bağlantısı yapmaktadır.
Bu sayede yurtdışındaki müşterilerine de en sağlıklı hizmetleri verebilmektedir.

Tüm Hizmetler

Neden Protercüme?

Protercüme konusunda uzman tercümanlar ve profesyonel bir iş yönetim ekibi tarafından yüksek kaliteli ve profesyonel tercüme çözümleri sunar.
  • Hizmet Alanı Genişliği
  • Teknolojik Altyapısı Gücü
  • Arşivleme ve Yedekleme Esnekliği
  • Hizmet Ağı Genişliği
  • Müşteri Memnuniyeti Yorumu

Çalışma Şeklimiz

Çeviriye konu olan dökümanların tarafımıza ulaştırılması.

Dökümanlar bize ulaştıktan sonra, gerekli bütün değerlendirmeyi yapıp süre ve fiyat konusunda bilgilendirilirsiniz.

Onay süreci tamamlandıktan sonra, sözleşilen tarihte tüm işlerinizi teslim ederiz.

API –>